Albert Espeland fra Randaberg Volleyballklubb, Borghild Erfjord fra Myrå barnehage og Simen Leirvik fra Bassenget.

Åpen barnehage i nye lokaler

Av: Kommunikasjon
Publisert: 16.09.2026
Onsdag 23. september 2026 åpner Åpen barnehage dørene i nye lokaler i Bassenget på Harestad gamle skole.

Dette er et spennende samarbeid mellom Åpen barnehage, Bassenget, Myrå barnehage og Randaberg Volleyballklubb. Målet er å skape en enda bedre møteplass for små barn og deres foresatte.

En møteplass for lek, aktivitet og fellesskap

Åpen barnehage er et gratis tilbud for barn under seks år sammen med foreldre, besteforeldre eller andre omsorgspersoner. Her kan barn leke, utforske og møte nye venner, mens de voksne får anledning til å bli kjent med andre familier i et hyggelig og inkluderende fellesskap.

Tilbudet holder åpent hver onsdag kl. 10.00–13.00 og følger gjeldende skolerute.

De nye lokalene i Bassenget gir gode rammer for lek og aktivitet, og gjennom samarbeidet med Myrå barnehage og Randaberg Volleyballklubb ønsker vi å skape en levende møteplass med spennende opplevelser for både barn og voksne.

Vi gleder oss til å ønske både nye og kjente familier velkommen til et sosialt, aktivt og inkluderende tilbud i nye omgivelser!

Fant du det du lette etter?

Takk for din tilbakemelding

Hva forsøkte du å finne?